RFUH10NS6STL
DigiKeys produktnummer
RFUH10NS6STLTR-ND - Tape og spole (TR)
RFUH10NS6STLCT-ND - Båndavsnitt (CT)
RFUH10NS6STLDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
RFUH10NS6STL
Beskrivelse
DIODE STANDARD 600V 10A LPDS
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder 600 V 10A Overflatemontering LPDS
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
RFUH10NS6STL Modeller
Kategori
Hurtighet
Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io)
Produsent
Omvendt gjenopprettingstid (trr)
25 ns
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
10 µA @ 600 V
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Teknologi
Kapsling
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
600 V
Leverandørens enhetsforpakning
LPDS
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
10A
Driftstemperatur - kobling
150°C (maks)
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
2.8 V @ 10 A