STPSC20G12L2Y
DigiKeys produktnummer
497-STPSC20G12L2YCT-ND - Båndavsnitt (CT)
497-STPSC20G12L2YDKR-ND - Digi-Reel®
497-STPSC20G12L2YTR-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
STPSC20G12L2Y
Beskrivelse
RECTIFIER
Produsentens standard leveringstid
99 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder 1200 V 20A Overflatemontering HU3PAK
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
150 µA @ 1200 V
Serie
Kapasitans ved Vr, F
1548pF ved 0V, 1MHz
Emballasje
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Bulk
Grad
Bilteknikk
Delestatus
Aktiv
Godkjenning
AEC-Q101
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
1200 V
Kapsling
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
20A
Leverandørens enhetsforpakning
HU3PAK
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
1.5 V @ 20 A
Driftstemperatur - kobling
-55°C – 175°C
Hurtighet
Null gjenvinningstid > 500mA (Io)