SCT040HU120G3AG
DigiKeys produktnummer
497-SCT040HU120G3AGTR-ND - Tape og spole (TR)
497-SCT040HU120G3AGCT-ND - Båndavsnitt (CT)
497-SCT040HU120G3AGDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SCT040HU120G3AG
Beskrivelse
AUTOMOTIVE-GRADE SILICON CARBIDE
Produsentens standard leveringstid
22 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 1200 V 40A (Tc) 300W (Tc) Overflatemontering HU3PAK
Kategori
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
54 nC @ 18 V
Produsent
Vgs (maks)
+18V, -5V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
1329 pF @ 800 V
Delestatus
Aktiv
Effekttap (maks)
300W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Teknologi
Grad
Bilteknikk
Drain til Source-spenning
1200 V
Godkjenning
AEC-Q101
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Monteringstype
Overflatemontering
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
15V, 18V
Leverandørens enhetsforpakning
HU3PAK
Rds på (maks) ved Id, Vgs
54mOhm ved 16A, 18V
Kapsling
Vgs(th) (maks) ved Id
4,2V ved 5mA