STTH30RQ06L2Y-TR
DigiKeys produktnummer
497-STTH30RQ06L2Y-TR-ND - Tape og spole (TR)
497-STTH30RQ06L2Y-TRCT-ND - Båndavsnitt (CT)
497-STTH30RQ06L2Y-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
STTH30RQ06L2Y-TR
Beskrivelse
DIODE STANDARD 600V 30A HU3PAK
Produsentens standard leveringstid
25 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder 600 V 30A Overflatemontering HU3PAK
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
STTH30RQ06L2Y-TR Modeller
Kategori
Omvendt gjenopprettingstid (trr)
55 ns
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
40 µA @ 600 V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Grad
Bilteknikk
Delestatus
Aktiv
Godkjenning
AEC-Q101
Teknologi
Monteringstype
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
600 V
Kapsling
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
30A
Leverandørens enhetsforpakning
HU3PAK
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
2.95 V @ 30 A
Driftstemperatur - kobling
-40°C – 175°C
Hurtighet
Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io)