STPS20H100CFP
DigiKeys produktnummer
497-6745-5-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
STPS20H100CFP
Beskrivelse
DIODE ARR SCHOT 100V 10A TO220FP
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Diodematrise 1 par felles katode 100 V 10A Gjennomgående hull TO-220-3 full pakke
EDA-/CAD-modeller
STPS20H100CFP Modeller
Kategori
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
770 mV @ 10 A
Produsent
STMicroelectronics
Hurtighet
Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io)
Emballasje
Rør
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
4.5 µA @ 100 V
Driftstemperatur - kobling
175°C (maks)
Diodekonfigurasjon
1 par felles katode
Monteringstype
Gjennomgående hull
Teknologi
Schottky
Kapsling
TO-220-3 full pakke
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
100 V
Leverandørens enhetsforpakning
TO-220FP
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io) (per diode)
10A