STEVAL-ISA142V1
DigiKeys produktnummer
497-14887-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
STEVAL-ISA142V1
Beskrivelse
EVAL BOARD FOR L6564
Produsentens standard leveringstid
99 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
L6564 - AC/DC, Primærside 1 Isolert utgang Utganger evalueringskort
Kategori
Strøm – utgang
2,1A
Produsent
STMicroelectronics
Spenning - inngang
90 – 265VAC
Emballasje
Boks
Regulatortopologi
Flyback
Delestatus
Aktiv
Frekvens - omkobling
44kHz
Hovedformål
AC/DC, Primærside
Innhold
Kort
Utganger og type
1 Isolert utgang
Brukt IC/del
L6564
Effekt - utgang
50W
Baseproduktnummer
Utgangsspenning
24V