STF11NM80
DigiKeys produktnummer
497-4338-5-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
STF11NM80
Beskrivelse
MOSFET N-CH 800V 11A TO220FP
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 800 V 11A (Tc) 35W (Tc) Gjennomgående hull TO-220FP
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
STF11NM80 Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
5V ved 250µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
43.6 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±30V
Emballasje
Rør
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
1630 pF @ 25 V
Delestatus
Aktiv
Effekttap (maks)
35W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Teknologi
Monteringstype
Gjennomgående hull
Drain til Source-spenning
800 V
Leverandørens enhetsforpakning
TO-220FP
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
400mOhm ved 5.5A, 10V