MBRF20100CTG
DigiKeys produktnummer
MBRF20100CTGOS-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MBRF20100CTG
Beskrivelse
DIODE ARR SCHOT 100V 10A TO220FP
Produsentens standard leveringstid
25 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Diodematrise 1 par felles katode 100 V 10A Gjennomgående hull TO-220-3 full pakke
Kategori
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
850 mV @ 10 A
Produsent
onsemi
Hurtighet
Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io)
Serie
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
150 µA @ 100 V
Emballasje
Rør
Driftstemperatur - kobling
-65°C – 175°C
Monteringstype
Gjennomgående hull
Diodekonfigurasjon
1 par felles katode
Kapsling
TO-220-3 full pakke
Teknologi
Schottky
Leverandørens enhetsforpakning
TO-220FP
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
100 V
Baseproduktnummer
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io) (per diode)
10A