MBRF20100CT
DigiKeys produktnummer
1655-1118-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MBRF20100CT
Beskrivelse
DIODE ARRAY SCHOTT 100V ITO220AB
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Diodematrise 1 par felles katode 100 V Gjennomgående hull TO-220-3 full pakke, Isolert flik
Kategori
Hurtighet
Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io)
Produsent
SMC Diode Solutions
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
1 mA @ 100 V
Emballasje
Rør
Driftstemperatur - kobling
-55°C – 150°C
Monteringstype
Gjennomgående hull
Diodekonfigurasjon
1 par felles katode
Kapsling
TO-220-3 full pakke, Isolert flik
Teknologi
Schottky
Leverandørens enhetsforpakning
ITO-220AB
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
100 V
Baseproduktnummer
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
800 mV @ 5 A