STPS1H100A
DigiKeys produktnummer
497-3209-2-ND - Tape og spole (TR)
497-3209-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-3209-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
STPS1H100A
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 100V 1A DO214AC
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder 100 V 1A Overflatemontering DO-214AC (SMA)
EDA-/CAD-modeller
STPS1H100A Modeller
Kategori
Hurtighet
Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io)
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
4 µA @ 100 V
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Delestatus
Aktiv
Leverandørens enhetsforpakning
DO-214AC (SMA)
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
100 V
Driftstemperatur - kobling
175°C (maks)
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
1A
Baseproduktnummer
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
770 mV @ 1 A