ESD2CAN24DBZRQ1
DigiKeys produktnummer
296-ESD2CAN24DBZRQ1TR-ND - Tape og spole (TR)
296-ESD2CAN24DBZRQ1CT-ND - Båndavsnitt (CT)
296-ESD2CAN24DBZRQ1DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ESD2CAN24DBZRQ1
Beskrivelse
TVS DIODE 24VWM 37VC SOT233
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
37V (typ.) Klemme 5,7A (8/20µs) Ipp TVS – dioder Overflatemontering SOT-23-3
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ESD2CAN24DBZRQ1 Modeller
Kategori
Nettledningsbeskyttelse
Ingen
Produsent
Bruksområder
Boks
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kapasitans ved frekvens
3pF ved 1MHz
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TA)
Type
Zener
Grad
Bilteknikk
Toveiskanaler
2
Godkjenning
AEC-Q101
Spenning - reversspenning (Typ)
24V (maks)
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - gjennomslag (min)
35,5V
Kapsling
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
37V (typ.)
Leverandørens enhetsforpakning
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
5,7A (8/20µs)
Baseproduktnummer
Effekt - toppuls
210W