STL110N10F7
DigiKeys produktnummer
497-13877-2-ND - Tape og spole (TR)
497-13877-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-13877-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
STL110N10F7
Beskrivelse
MOSFET N-CH 100V 107A POWERFLAT
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 100 V 107A (Tc) 136W (Tc) Overflatemontering PowerFlat™ (5x6)
EDA-/CAD-modeller
STL110N10F7 Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
4.5V ved 250µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
72 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±20V
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
5117 pF @ 50 V
Effekttap (maks)
136W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Drain til Source-spenning
100 V
Leverandørens enhetsforpakning
PowerFlat™ (5x6)
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
6mOhm ved 10A, 10V