STL120N10F8
DigiKeys produktnummer
497-STL120N10F8TR-ND - Tape og spole (TR)
497-STL120N10F8CT-ND - Båndavsnitt (CT)
497-STL120N10F8DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
STL120N10F8
Beskrivelse
N-CHANNEL ENHANCEMENT MODE STAND
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 100 V 125A (Tc) 150W (Tc) Overflatemontering PowerFlat™ (5x6)
EDA-/CAD-modeller
STL120N10F8 Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
4V ved 250µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
56 nC @ 10 V
Vgs (maks)
±20V
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
3600 pF @ 50 V
FET-type
Effekttap (maks)
150W (Tc)
Teknologi
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Drain til Source-spenning
100 V
Monteringstype
Overflatemontering
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Kapsling
Rds på (maks) ved Id, Vgs
4.6mOhm ved 60A, 10V