STD4NK80ZT4 | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | STD4NK80ZT4 |
Beskrivelse | MOSFET N-CH 800V 3A DPAK |
Produsentens standard leveringstid | 16 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | N-kanal 800 V 3A (Tc) 80W (Tc) Overflatemontering DPAK |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | STD4NK80ZT4 Modeller |
Kategori | Vgs(th) (maks) ved Id 4.5V ved 50µA |
Produsent | Vgs Gate-lading (Qg) (maks) 22.5 nC @ 10 V |
Serie | Vgs (maks) ±30V |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds 575 pF @ 25 V |
Delestatus Aktiv | Effekttap (maks) 80W (Tc) |
FET-type | Driftstemperatur -55°C – 150°C (TJ) |
Teknologi | Monteringstype Overflatemontering |
Drain til Source-spenning 800 V | Leverandørens enhetsforpakning DPAK |
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C | Kapsling |
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On) 10V | Baseproduktnummer |
Rds på (maks) ved Id, Vgs 3.5Ohm ved 1.5A, 10V |