IPD80R3K3P7ATMA1
DigiKeys produktnummer
IPD80R3K3P7ATMA1TR-ND - Tape og spole (TR)
IPD80R3K3P7ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
IPD80R3K3P7ATMA1
Beskrivelse
MOSFET N-CH 800V 1.9A TO252-3
Produsentens standard leveringstid
30 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 800 V 1,9A (Tc) 18W (Tc) Overflatemontering PG-TO252-3
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
IPD80R3K3P7ATMA1 Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
3.5V ved 30µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
5.8 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±20V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Digi-Reel®
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
120 pF @ 500 V
Delestatus
Aktiv
Effekttap (maks)
18W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Drain til Source-spenning
800 V
Leverandørens enhetsforpakning
PG-TO252-3
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
3.3Ohm ved 590mA, 10V