FCD3400N80Z
DigiKeys produktnummer
FCD3400N80ZTR-ND - Tape og spole (TR)
FCD3400N80ZCT-ND - Båndavsnitt (CT)
FCD3400N80ZDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
FCD3400N80Z
Beskrivelse
MOSFET N-CH 800V 2A DPAK
Produsentens standard leveringstid
22 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 800 V 2A (Tc) 32W (Tc) Overflatemontering TO-252AA
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
4.5V ved 200µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
9.6 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±20V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
400 pF @ 100 V
Delestatus
Aktiv
Effekttap (maks)
32W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Teknologi
Monteringstype
Overflatemontering
Drain til Source-spenning
800 V
Leverandørens enhetsforpakning
TO-252AA
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
3.4Ohm ved 1A, 10V