IPD60R3K4CEAUMA1
DigiKeys produktnummer
448-IPD60R3K4CEAUMA1TR-ND - Tape og spole (TR)
448-IPD60R3K4CEAUMA1CT-ND - Båndavsnitt (CT)
448-IPD60R3K4CEAUMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
IPD60R3K4CEAUMA1
Beskrivelse
MOSFET N-CH 600V 2.6A TO252-3
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 600 V 2,6A (Tc) 29W (Tc) Overflatemontering PG-TO252-3
EDA-/CAD-modeller
IPD60R3K4CEAUMA1 Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
3.5V ved 40µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
4.6 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±20V
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
93 pF @ 100 V
Delestatus
Ikke for nye utførelser
Effekttap (maks)
29W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-40°C – 150°C (TJ)
Drain til Source-spenning
600 V
Leverandørens enhetsforpakning
PG-TO252-3
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
3.4Ohm ved 500mA, 10V