STD4NK80ZT4
DigiKeys produktnummer
497-8910-2-ND - Tape og spole (TR)
497-8910-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-8910-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
STD4NK80ZT4
Beskrivelse
MOSFET N-CH 800V 3A DPAK
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 800 V 3A (Tc) 80W (Tc) Overflatemontering DPAK
EDA-/CAD-modeller
STD4NK80ZT4 Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
4.5V ved 50µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
22.5 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±30V
Digi-Reel®
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
575 pF @ 25 V
Delestatus
Aktiv
Effekttap (maks)
80W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Teknologi
Monteringstype
Overflatemontering
Drain til Source-spenning
800 V
Leverandørens enhetsforpakning
DPAK
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
3.5Ohm ved 1.5A, 10V