SMC30J30A
DigiKeys produktnummer
497-12218-2-ND - Tape og spole (TR)
497-12218-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-12218-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SMC30J30A
Beskrivelse
TVS DIODE 30VWM 48.4VC SMC
Produsentens standard leveringstid
13 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
48,4V Klemme 62A Ipp TVS – dioder Overflatemontering SMC
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SMC30J30A Modeller
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
62A
Produsent
Effekt - toppuls
3000W (3kW)
Serie
Nettledningsbeskyttelse
Ingen
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Bruksområder
Generell bruk
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Type
Zener
Monteringstype
Overflatemontering
Enveiskanaler
1
Kapsling
DO-214AB, SMC
Spenning - reversspenning (Typ)
30V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - gjennomslag (min)
33,3V
Baseproduktnummer
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
48,4V