SMA6J20CA-TR
DigiKeys produktnummer
497-5926-2-ND - Tape og spole (TR)
497-5926-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-5926-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SMA6J20CA-TR
Beskrivelse
TVS DIODE 20VWM 36.8VC DO214AC
Detaljert beskrivelse
36,8V Klemme 93A (8/20µs) Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AC (SMA)
EDA-/CAD-modeller
SMA6J20CA-TR Modeller
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
93A (8/20µs)
Produsent
Effekt - toppuls
600W
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Overflatemontering
Toveiskanaler
Spenning - reversspenning (Typ)
20V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - gjennomslag (min)
22,2V
Baseproduktnummer
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
36,8V