SMAJ20CA-Q
DigiKeys produktnummer
118-SMAJ20CA-QTR-ND - Tape og spole (TR)
118-SMAJ20CA-QCT-ND - Båndavsnitt (CT)
118-SMAJ20CA-QDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SMAJ20CA-Q
Beskrivelse
TVS DIODE 20VWM 32.4VC DO214AC
Produsentens standard leveringstid
29 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
32,4V Klemme 12,3A Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AC (SMA)
EDA-/CAD-modeller
SMAJ20CA-Q Modeller
Kategori
Effekt - toppuls
400W
Bruksområder
Telekom
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Delestatus
Aktiv
Grad
Bilteknikk
Type
Zener
Godkjenning
AEC-Q101
Spenning - reversspenning (Typ)
20V
Spenning - gjennomslag (min)
22,2V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
32,4V
Baseproduktnummer
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
12,3A