1.5KE300A
DigiKeys produktnummer
497-11376-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-11376-3-ND - Tape og boks (TB)
Produsent
Produsentens produktnummer
1.5KE300A
Beskrivelse
TVS DIODE 256VWM 529VC DO201
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
529V Klemme 19A (8/20µs) Ipp TVS – dioder Gjennomgående hull DO-201
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
1.5KE300A Modeller
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
19A (8/20µs)
Produsent
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Serie
Nettledningsbeskyttelse
Ingen
Emballasje
Båndavsnitt (CT)
Tape og boks (TB)
Bruksområder
Generell bruk
Delestatus
Utdatert
Kapasitans ved frekvens
500pF ved 1MHz
Type
Zener
Monteringstype
Gjennomgående hull
Enveiskanaler
1
Kapsling
DO-201AA, DO-27, Aksial
Spenning - reversspenning (Typ)
256V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - gjennomslag (min)
285V
Baseproduktnummer
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
529V