1.5KE300A-HF er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
YAGEO
På lager: 995
Datablad
414V Klemme 3,62A Ipp TVS – dioder Gjennomgående hull DO-201
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
1.5KE300A-HF
DigiKeys produktnummer
641-1.5KE300A-HFTB-ND - Tape og boks (TB)
Produsent
Produsentens produktnummer
1.5KE300A-HF
Beskrivelse
TVS DIODE 256VWM 414VC DO201
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
3,62A
Produsent
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Serie
Nettledningsbeskyttelse
Ingen
Emballasje
Tape og boks (TB)
Bruksområder
Generell bruk
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Type
Zener
Monteringstype
Gjennomgående hull
Enveiskanaler
1
Kapsling
DO-201AA, DO-27, Aksial
Spenning - reversspenning (Typ)
256V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - gjennomslag (min)
285V
Baseproduktnummer
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
414V