TSW-102-23-T-S
DigiKeys produktnummer
SAM1075-02-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
TSW-102-23-T-S
Beskrivelse
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Stikkontaktuttak Gjennomgående hull 2 posisjon 0,100" (2,54mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
TSW-102-23-T-S Modeller
Kategori
Festetype
Mottakt
Produsent
Kontaktlengde - innstikk
0,230" (5,84mm)
Serie
Kontaktlengde - stolpe
0,115" (2,92mm)
Emballasje
Bulk
Total kontaktlengde
0,445" (11,30mm)
Delestatus
Aktiv
Isoleringshøyde
0,100" (2,54mm)
Kontakttype
Kontaktform
Kvadrat
Kontakttype
Hannpinne
Kontaktoverflate - paring
Tinn
Avstand - innstikk
Kontaktoverflate - stolpe
Tinn
Antall posisjoner
Kontaktmateriale
Fosfor-bronse
Antall rader
1
Isoleringsmateriale
Polybutylentereftalat (PBT)
Antall posisjoner lastet
Alle
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Stil
Materialets brennbarhetsklassifisering
UL94V-0
Deksel
Uten deksel
Isoleringsfarge
Svart
Monteringstype
Baseproduktnummer
Terminaler
Loddetinn
Miljø- og eksportklassifiseringer
Spørsmål og svar om produktet
Ytterligere resurser
På lager: 2 120
Fabrikklager: 7 090
Se etter ytterligere innkommende lagervare
Merverdiprodukt
Bulk
Antall Enhetspris Utvidet pris
1kr 3,93000kr 3,93
10kr 3,37700kr 33,77
100kr 2,86930kr 286,93
500kr 2,56036kr 1 280,18
1 000kr 2,43799kr 2 437,99
5 000kr 2,17616kr 10 880,80
Produsentens standardpakking
Alternativ lengde
CONN HEADER VERT 50POS 2.54MM
På lager: 1029
CONN HEADER VERT 49POS 2.54MM
På lager: 100
CONN HEADER VERT 48POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 47POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 46POS 2.54MM