TSW-105-23-T-S
DigiKeys produktnummer
SAM1075-05-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
TSW-105-23-T-S
Beskrivelse
CONN HEADER VERT 5POS 2.54MM
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Stikkontaktuttak Gjennomgående hull 5 posisjon 0,100" (2,54mm)
EDA-/CAD-modeller
TSW-105-23-T-S Modeller
Kontaktlengde - innstikk
0,230" (5,84mm)
Serie
Kontaktlengde - stolpe
0,115" (2,92mm)
Total kontaktlengde
0,445" (11,30mm)
Isoleringshøyde
0,100" (2,54mm)
Kontaktoverflate - paring
Tinn
Avstand - innstikk
Kontaktoverflate - stolpe
Tinn
Antall rader
1
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Ytterligere resurser
På lager: 227
Fabrikklager: 34
Antall Enhetspris Utvidet pris
1kr 5,61000kr 5,61
10kr 4,79000kr 47,90
100kr 4,06770kr 406,77
500kr 3,63004kr 1 815,02
1 000kr 3,45660kr 3 456,60
5 000kr 3,08549kr 15 427,45
Produsentens standardpakking
Alternativ lengde
CONN HEADER VERT 50POS 2.54MM
På lager: 1029
CONN HEADER VERT 49POS 2.54MM
På lager: 100
CONN HEADER VERT 48POS 2.54MM
På lager: 0
CONN HEADER VERT 47POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 46POS 2.54MM