ESD9B3.3ST5G
DigiKeys produktnummer
ESD9B3.3ST5GOSTR-ND - Tape og spole (TR)
ESD9B3.3ST5GOSCT-ND - Båndavsnitt (CT)
ESD9B3.3ST5GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ESD9B3.3ST5G
Beskrivelse
TVS DIODE 3.3VWM 11.5VC SOD923
Produsentens standard leveringstid
45 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
11,5V Klemme 2A (8/20µs) Ipp TVS – dioder Overflatemontering SOD-923
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ESD9B3.3ST5G Modeller
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
2A (8/20µs)
Produsent
Nettledningsbeskyttelse
Ingen
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Bruksområder
Generell bruk
Delestatus
Aktiv
Kapasitans ved frekvens
15pF ved 1MHz
Type
Zener
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Toveiskanaler
1
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - reversspenning (Typ)
3,3V (maks)
Kapsling
SOD-923
Spenning - gjennomslag (min)
5V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
11,5V