RB578VAM100TR
DigiKeys produktnummer
RB578VAM100TRTR-ND - Tape og spole (TR)
RB578VAM100TRCT-ND - Båndavsnitt (CT)
RB578VAM100TRDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
RB578VAM100TR
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 100V 700MA TUMD2M
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder 100 V 700mA Overflatemontering
EDA-/CAD-modeller
RB578VAM100TR Modeller
Kategori
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
850 mV @ 700 mA
Produsent
Hurtighet
Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io)
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
200 nA @ 100 V
Delestatus
Aktiv
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
100 V
Driftstemperatur - kobling
150°C (maks)
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
700mA