RB168VYM-30FHTR
DigiKeys produktnummer
RB168VYM-30FHTR-ND - Tape og spole (TR)
RB168VYM-30FHCT-ND - Båndavsnitt (CT)
RB168VYM-30FHDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
RB168VYM-30FHTR
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 30V 1A TUMD2M
Detaljert beskrivelse
Dioder 30 V 1A Overflatemontering
EDA-/CAD-modeller
RB168VYM-30FHTR Modeller
Kategori
Omvendt gjenopprettingstid (trr)
4.7 ns
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
300 nA @ 30 V
Digi-Reel®
Grad
Bilteknikk
Delestatus
Aktiv
Godkjenning
AEC-Q101
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
30 V
Kapsling
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
1A
Driftstemperatur - kobling
150°C (maks)
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
730 mV @ 1 A
Baseproduktnummer
Hurtighet
Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io)