RB521SM-40T2R
DigiKeys produktnummer
RB521SM-40T2RTR-ND - Tape og spole (TR)
RB521SM-40T2RCT-ND - Båndavsnitt (CT)
RB521SM-40T2RDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
RB521SM-40T2R
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 40V 200MA EMD2
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder 40 V 200mA Overflatemontering EMD2
EDA-/CAD-modeller
RB521SM-40T2R Modeller
Kategori
Hurtighet
Lite signal =< 200mA (Io), Alle hastigheter
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
90 µA @ 40 V
Leverandørens enhetsforpakning
EMD2
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
40 V
Driftstemperatur - kobling
150°C (maks)
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
200mA
Baseproduktnummer
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
540 mV @ 200 mA