LD1117DT33CTR
DigiKeys produktnummer
497-1235-2-ND - Tape og spole (TR)
497-1235-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-1235-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LD1117DT33CTR
Beskrivelse
IC REG LINEAR 3.3V 800MA DPAK
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 800mA DPAK
EDA-/CAD-modeller
LD1117DT33CTR Modeller
Strøm - hvilestrøm (Iq)
10 mA
PSRR
75dB (120Hz)
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Kapsling
TO-252-3, DPAK (2 ledere + plate), SC-63
Spenning - inngang (maks)
15V
Leverandørens enhetsforpakning
DPAK
Spenning - utgang (min./fast)
3,3V
Baseproduktnummer
Spenningsbortfall (maks)
1.3V ved 800mA