RB521SM-40FHT2R
DigiKeys produktnummer
RB521SM-40FHT2RTR-ND - Tape og spole (TR)
RB521SM-40FHT2RCT-ND - Båndavsnitt (CT)
RB521SM-40FHT2RDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
RB521SM-40FHT2R
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 40V 200MA EMD2
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder 40 V 200mA Overflatemontering EMD2
EDA-/CAD-modeller
RB521SM-40FHT2R Modeller
Kategori
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
90 µA @ 40 V
Produsent
Grad
Bilteknikk
Digi-Reel®
Godkjenning
AEC-Q101
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
40 V
Leverandørens enhetsforpakning
EMD2
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
200mA
Driftstemperatur - kobling
150°C (maks)
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
540 mV @ 200 mA
Baseproduktnummer
Hurtighet
Lite signal =< 200mA (Io), Alle hastigheter