SDT5A60SAF-13
DigiKeys produktnummer
31-SDT5A60SAF-13TR-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
SDT5A60SAF-13
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 60V 5A SMAF
Produsentens standard leveringstid
28 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder 60 V 5A Overflatemontering SMAF
Kategori
Hurtighet
Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io)
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
500 µA @ 60 V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Monteringstype
Delestatus
Aktiv
Kapsling
Teknologi
Leverandørens enhetsforpakning
SMAF
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
60 V
Driftstemperatur - kobling
-55°C – 150°C
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
5A
Baseproduktnummer
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
520 mV @ 5 A