RB521CM-30T2R
DigiKeys produktnummer
RB521CM-30T2RTR-ND - Tape og spole (TR)
RB521CM-30T2RCT-ND - Båndavsnitt (CT)
RB521CM-30T2RDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
RB521CM-30T2R
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 30V 100MAVMN2M
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder 30 V 100mA Overflatemontering VMN2M (SOD-923)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
RB521CM-30T2R Modeller
Kategori
Hurtighet
Lite signal =< 200mA (Io), Alle hastigheter
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
10 µA @ 10 V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Delestatus
Aktiv
Kapsling
Teknologi
Leverandørens enhetsforpakning
VMN2M (SOD-923)
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
30 V
Driftstemperatur - kobling
150°C (maks)
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
100mA
Baseproduktnummer
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
350 mV @ 10 mA