FH35C-11S-0.3SHW(50)
DigiKeys produktnummer
26-FH35C-11S-0.3SHW(50)TR-ND - Tape og spole (TR)
26-FH35C-11S-0.3SHW(50)CT-ND - Båndavsnitt (CT)
26-FH35C-11S-0.3SHW(50)DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
FH35C-11S-0.3SHW(50)
Beskrivelse
CONN FPC 11POS 0.3MM R/A
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
11 posisjon FPC konnektorer Kontakter, Over- og underside 0,012" (0,30mm) Overflatemontering, Høyrevinklet
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
FH35C-11S-0.3SHW(50) Modeller
Kategori
Kabelendetype
Konisk
Produsent
Hirose Electric Co Ltd
Kontaktmateriale
Fosfor-bronse
Serie
Kontaktoverflate (finish)
Gull
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kabinettmateriale
Flytende krystallpolymer (LPC)
Delestatus
Aktiv
Aktuatormateriale
Polyamid (PA), Nylon
Flat flekstype
FPC
Nominell spenning
30V
Monteringstype
Overflatemontering, Høyrevinklet
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Kontakt/kontakttype
Kontakter, Over- og underside
Materialets brennbarhetsklassifisering
UL94V-0
Antall posisjoner
11
Nominell strøm (AMP)
0,2A
Avstand
0,012" (0,30mm)
Kontaktoverflate-tykkelse
11,8µin (0,30µm)
Terminaler
Loddetinn
Kabinettfarge
Grå
FFC, FCB-tykkelse
0,20mm
Aktuatorfarge
Svart
Høyde over tavlen
0,035" (0,88mm)