DLW32SH101XF2L
DigiKeys produktnummer
490-DLW32SH101XF2LTR-ND - Tape og spole (TR)
490-DLW32SH101XF2LCT-ND - Båndavsnitt (CT)
490-DLW32SH101XF2LDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
DLW32SH101XF2L
Beskrivelse
CMC 100UH 115MA 2LN SMD AEC-Q200
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
100 µH @ 100 kHz 2 Fellesmodus linjedrossel Overflatemontering 115mA DCR 2,1Ohm
EDA-/CAD-modeller
DLW32SH101XF2L Modeller
Kategori
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
50V
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Størrelse/dimensjon
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Høyde (maks)
0,098" (2,50mm)
Induktans ved frekvens
100 µH @ 100 kHz
Kapsling
Horisontal, 4 PC-plater
Nominell strøm (maks)
115mA
Baseproduktnummer
DC-motstand (DCR) (maks)
2,1Ohm