GMR100HTBFER015 er utfaset og produseres ikke lenger.
Tilgjengelige erstatninger:
MFR Recommended
Rohm Semiconductor
På lager: 2 000
Datablad
Similar
Rohm Semiconductor
På lager: 1 812
Datablad
Similar
Isabellenhuette USA
15 mOhms ±1% 7W Brikkemotstand 2512 (6332 metrisk) Bilteknikk AEC-Q200, Strømavsøking Metallelement
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
GMR Shunt Resistors
High accuracy current monitoring contributes to improved application reliability
GMR100HTBFER015
DigiKeys produktnummer
846-GMR100HTBFER015TR-ND - Tape og spole (TR)
846-GMR100HTBFER015CT-ND - Båndavsnitt (CT)
846-GMR100HTBFER015DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
GMR100HTBFER015
Beskrivelse
RES 0.015 OHM 1% 7W 2512
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
GMR100HTBFER015 Modeller
Kategori
Funksjoner
Bilteknikk AEC-Q200, Strømavsøking
Produsent
Temperaturkoeffisient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-65°C – 170°C
Kapsling
2512 (6332 metrisk)
Delestatus
Utdatert
Størrelse/dimensjon
0,252" L x 0,126" B (6,40mm x 3,20mm)
Toleranse
Høyde - sittende (maks)
0,022" (0,55mm)