GMR50HJBFER015 | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | GMR50HJBFER015 |
Beskrivelse | RES 0.015 OHM 1% 7W 2512 |
Produsentens standard leveringstid | 12 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 15 mOhms ±1% 4W Brikkemotstand 2010 (5025 metrisk) Bilteknikk AEC-Q200 Metallelement |
Datablad | Datablad |
Kategori | Funksjoner Bilteknikk AEC-Q200 |
Produsent | Temperaturkoeffisient ±25ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur -65°C – 170°C |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Kapsling 2010 (5025 metrisk) |
Delestatus Aktiv | Leverandørens enhetsforpakning |
Motstand | Klassifiseringer AEC-Q200 |
Toleranse | Størrelse/dimensjon 0,197" L x 0,098" B (5,00mm x 2,50mm) |
Effekt (watt) | Høyde - sittende (maks) 0,022" (0,55mm) |