SMS-R015-1.0
DigiKeys produktnummer
4423-SMS-R015-1.0TR-ND - Tape og spole (TR)
4423-SMS-R015-1.0CT-ND - Båndavsnitt (CT)
4423-SMS-R015-1.0DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SMS-R015-1.0
Beskrivelse
RESISTOR - ISA-PLAN SHUNT, 0.015
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
15 mOhms ±1% 5W Brikkemotstand 2512 (6332 metrisk) Bilindustri AEC-Q200, strømdeteksjon, fuktighetsbestandig, pulsmotstand
Kategori
Funksjoner
Bilindustri AEC-Q200, strømdeteksjon, fuktighetsbestandig, pulsmotstand
Produsent
Temperaturkoeffisient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-65°C – 170°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kapsling
2512 (6332 metrisk)
Delestatus
Aktiv
Leverandørens enhetsforpakning
Motstand
Størrelse/dimensjon
0,250" L x 0,120" B (6,35mm x 3,05mm)
Toleranse
Høyde - sittende (maks)
0,039" (1,00mm)