BU28TD3WG-TR
DigiKeys produktnummer
BU28TD3WGTR-ND - Tape og spole (TR)
BU28TD3WGCT-ND - Båndavsnitt (CT)
BU28TD3WGDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BU28TD3WG-TR
Beskrivelse
IC REG LINEAR 2.8V 200MA 5-SSOP
Produsentens standard leveringstid
9 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 200mA 5-SSOP
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
BU28TD3WG-TR Modeller
Kategori
Strøm – utgang
Produsent
Strøm - hvilestrøm (Iq)
60 µA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
PSRR
70dB (1kHz)
Delestatus
Aktiv
Styringsfunksjoner
Aktivere
Utgangskonfigurasjon
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur
Utgangstype
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Antall regulatorer
1
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - inngang (maks)
6V
Kapsling
SC-74A, SOT-753
Spenning - utgang (min./fast)
2,8V
Leverandørens enhetsforpakning
5-SSOP
Spenningsbortfall (maks)
0.5V ved 200mA