ADP160AUJZ-2.8-R7
DigiKeys produktnummer
ADP160AUJZ-2.8-R7TR-ND - Tape og spole (TR)
ADP160AUJZ-2.8-R7CT-ND - Båndavsnitt (CT)
ADP160AUJZ-2.8-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ADP160AUJZ-2.8-R7
Beskrivelse
IC REG LIN 2.8V 150MA TSOT-23-5
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 150mA TSOT-23-5
EDA-/CAD-modeller
ADP160AUJZ-2.8-R7 Modeller
Kategori
Strøm - hvilestrøm (Iq)
1.25 µA
Produsent
Strøm - forsyning (maks)
65 µA
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Kapsling
SOT-23-5 tynn, TSOT-23-5
Spenning - inngang (maks)
5,5V
Leverandørens enhetsforpakning
TSOT-23-5
Spenning - utgang (min./fast)
2,8V