ADP151AUJZ-2.8-R7
DigiKeys produktnummer
505-ADP151AUJZ-2.8-R7TR-ND - Tape og spole (TR)
505-ADP151AUJZ-2.8-R7CT-ND - Båndavsnitt (CT)
505-ADP151AUJZ-2.8-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ADP151AUJZ-2.8-R7
Beskrivelse
IC REG LIN 2.8V 200MA TSOT-23-5
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 200mA TSOT-23-5
EDA-/CAD-modeller
ADP151AUJZ-2.8-R7 Modeller
Kategori
Strøm – utgang
Produsent
Strøm - hvilestrøm (Iq)
20 µA
Strøm - forsyning (maks)
350 µA
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Spenning - inngang (maks)
5,5V
Kapsling
SOT-23-5 tynn, TSOT-23-5
Spenning - utgang (min./fast)
2,8V
Leverandørens enhetsforpakning
TSOT-23-5
Spenningsbortfall (maks)
0.23V ved 200mA