BR25H040FJ-WCE2 er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
Microchip Technology
På lager: 2 852
Datablad
Similar
Microchip Technology
På lager: 0
Datablad
STMicroelectronics
onsemi
ABLIC Inc.
EEPROM Minne IC 4Kbit SPI 5 MHz 8-SOP-J
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
BR25H040FJ-WCE2
DigiKeys produktnummer
BR25H040FJ-WCE2-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
BR25H040FJ-WCE2
Beskrivelse
IC EEPROM 4KBIT SPI 5MHZ 8SOPJ
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Taktfrekvens
5 MHz
Produsent
Skrivesyklustid - ord, side
5ms
Forsyningsspenning
2,5V – 5,5V
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)