25LC040AT-H/SN er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Direkte
Microchip Technology
På lager: 0
Datablad
Similar
Microchip Technology
På lager: 518
Datablad
Similar
Rohm Semiconductor
På lager: 2 401
Rohm Semiconductor
På lager: 149
onsemi
onsemi
STMicroelectronics
EEPROM Minne IC 4Kbit SPI 10 MHz 8-SOIC
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
25LC040AT-H/SN
DigiKeys produktnummer
25LC040AT-H/SN-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
25LC040AT-H/SN
Beskrivelse
IC EEPROM 4KBIT SPI 10MHZ 8SOIC
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
25LC040AT-H/SN Modeller
Taktfrekvens
10 MHz
Emballasje
Tape og spole (TR)
Forsyningsspenning
2,5V – 5,5V
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Driftstemperatur
-40°C – 150°C (TA)