BR25H040F-2LBH2 | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | BR25H040F-2LBH2 |
Beskrivelse | IC EEPROM 4KBIT SPI 10MHZ 8SOP |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | EEPROM Minne IC 4Kbit SPI 10 MHz 8-SOP |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | BR25H040F-2LBH2 Modeller |
Kategori | Minnegrensesnitt SPI |
Produsent | Taktfrekvens 10 MHz |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Skrivesyklustid - ord, side 4ms |
Delestatus Ikke for nye utførelser | Forsyningsspenning 2,5V – 5,5V |
DigiKey-programmerbar Ikke verifisert | Driftstemperatur -40°C – 125°C (TA) |