25LC040A-I/SN
DigiKeys produktnummer
25LC040A-I/SN-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
25LC040A-I/SN
Beskrivelse
IC EEPROM 4KBIT SPI 10MHZ 8SOIC
Produsentens standard leveringstid
11 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EEPROM Minne IC 4Kbit SPI 10 MHz 8-SOIC
EDA-/CAD-modeller
25LC040A-I/SN Modeller
Taktfrekvens
10 MHz
Emballasje
Rør
Forsyningsspenning
2,5V – 5,5V
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)