RT9013-28GB
DigiKeys produktnummer
1028-RT9013-28GBTR-ND - Tape og spole (TR)
1028-RT9013-28GBCT-ND - Båndavsnitt (CT)
1028-RT9013-28GBDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
RT9013-28GB
Beskrivelse
IC REG LINEAR 2.8V 500MA SOT23-5
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 500mA SOT-23-5
Strøm - hvilestrøm (Iq)
50 µA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
PSRR
50dB (10kHz)
Delestatus
Siste kjøpstidspunkt
Styringsfunksjoner
Aktivere
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Spenning - inngang (maks)
5,5V
Kapsling
SC-74A, SOT-753
Spenning - utgang (min./fast)
2,8V
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-23-5
Spenningsbortfall (maks)
0.4V ved 500mA