RPA50S-4812SW/P
DigiKeys produktnummer
945-3067-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
RPA50S-4812SW/P
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 12V 50W
Produsentens standard leveringstid
39 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Isolert modul DC DC-omformere 1 Utgang 12V 4,2A 18V - 75V Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
RPA50S-4812SW/P Modeller
Kategori
Strøm - utgang (maks)
4,2A
Produsent
Effekt (watt)
50 W
Serie
Spenning - isolasjon
2.25 kV
Emballasje
Boks
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 54°C
Type
Isolert modul
Effektivitet
0,89
Antall utganger
1
Monteringstype
Gjennomgående hull
Spenning - inngang (min)
18V
Kapsling
Sekstendelskloss
Spenning - inngang (maks)
75V
Størrelse/dimensjon
1,30" L x 0,90" B x 0,37" H (33,0mm x 22,8mm x 9,3mm)