ULT-12/2.5-D48NM-C | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | ULT-12/2.5-D48NM-C |
Beskrivelse | DC DC CONVERTER 12V 30W |
Produsentens standard leveringstid | 43 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | Isolert modul DC DC-omformere 1 Utgang 12V 2,5A 36V - 75V Inngang |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | ULT-12/2.5-D48NM-C Modeller |
Kategori | Effekt (watt) 30 W |
Produsent | Spenning - isolasjon 1.5 kV |
Serie | Bruksområder ITE (kommersiell) |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Funksjoner Fjernstyrt av/på, UVLO |
Delestatus Aktiv | Driftstemperatur -40°C – 85°C |
Type Isolert modul | Effektivitet 91% |
Antall utganger 1 | Monteringstype Overflatemontering |
Spenning - inngang (min) 36V | Kapsling 8-SMD-modul, 1/32 blokk |
Spenning - inngang (maks) 75V | Størrelse/dimensjon 0,92" L x 0,75" B x 0,35" H (23,4mm x 19,1mm x 8,9mm) |
Spenning - utgang 1 | Styringsfunksjoner Aktivere, Aktiv lav |
Strøm - utgang (maks) 2,5A | Baseproduktnummer |