G125-FV108F3-06AB000P
DigiKeys produktnummer
952-G125-FV108F3-06AB000P-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
G125-FV108F3-06AB000P
Beskrivelse
CONN HDR FMALE 6PWR + 8SIGNAL
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
14 (8 + 6 strøm) Posisjon Stikkontakt Kontakt 0,049" (1,25mm) Gjennomgående hull Gull
EDA-/CAD-modeller
G125-FV108F3-06AB000P Modeller
Kategori
Terminaler
Isoleringshøyde
0,207" (5,25mm)
Kontakttype
Kontaktlengde - stolpe
0,118" (3,00mm)
Driftstemperatur
-65°C – 150°C
Funksjoner
Motflens, Monteringsflens, Polariseringsnøkkel
Avstand - innstikk
Nominell strøm (AMP)
2A, 10A
Isoleringsmateriale
Polyamid (PA4T), Nylon 4T
Radavstand - innstikk
0,049" (1,25mm)