PE-1210CCMC601STS
DigiKeys produktnummer
553-PE-1210CCMC601STSTR-ND - Tape og spole (TR)
553-PE-1210CCMC601STSCT-ND - Båndavsnitt (CT)
553-PE-1210CCMC601STSDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
PE-1210CCMC601STS
Beskrivelse
CMC 1A 2LN 600 OHM SMD
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
2 Fellesmodus linjedrossel Overflatemontering 600 Ohms @ 100 MHz 1A DCR 120mOhm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PE-1210CCMC601STS Modeller
Kategori
DC-motstand (DCR) (maks)
120mOhm
Produsent
Pulse Electronics
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
50V
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Overflatemontering
Delestatus
Aktiv
Størrelse/dimensjon
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Antall linjer
2
Høyde (maks)
0,079" (2,00mm)
Impedans ved frekvens
600 Ohms @ 100 MHz
Kapsling
Horisontal, 4 PC-plater
Nominell strøm (maks)
1A